Dodatki, dodatki i znów DODATKI!


http://www.kadikbabik.pl/2014/11/dodatki-dodatki-i-znow-dodatki.html

Przeprowadzka i aranżacja całego mieszkania od początku wpływa mocno na bloga. Coraz więcej tu dodatków, wpisów o domu. To super pomysł, żeby zapoczątkować tu wpisy na temat aranżacji mieszkania na święta i różne okazje. Tym razem pokażę Wam moje nowości takie typowo dla ogrzania atmosfery w zimowe wieczory. Ruszamy!
W tak prosty sposób możemy nawet w okresie świąt i zimy zatrzymać jesień we wnętrzu. Wystarczy trochę suchych kwiatów i geometryczny wazon. Do tego moje urocze domki wykonane z metalu z kominami, które są miejscem na świeczkę. Doskonałe do ogrzania atmosfery, do zagrania w naszych domach światłem. A co najlepsze pięknie się prezentują na półkach. Uwielbiam takie detale.

To już świeczniki, których poszukiwałam w sieci od kilku miesięcy. Znalazłam je na Meble.pl! Skakałam z radości. Od razu złożyłam zamówienie i po 3 dniach stały na mojej półce. To świeczniki Duńskiej firmy, której dodatki docierają do Polskich sklepów w małej ilości, dlatego tak sie ucieszyłam gdy w końcu moje zamówienie pojawiło się w moim domu. Meble.pl jest ratunkiem aby mogły się znaleźć na Święta w naszych domach. Zamówiłam jeszcze kilka produktów na święta, ale o tym następnym razem.

Miłego dnia!

17 komentarzy:

 1. Genialnie to wygląda! Niebawem i mnie czeka remont, już się nie mogę doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jestem właśnie w trakcie remontu ;) Póki co sen z powiek spędza mi kolor ścian i meble, ale już nie mogę się doczekać jak będę dopieszczać wnętrze dodatkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie dodatki. :) Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już marzę o moim domu pełnym świec i świecidełek :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne dodatki, te domki są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezwykle ciekawe są te domki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam biel w takim połączeniu:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Kocham takie dodatki <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy17:18

  piękne dodatki to prawda ale czym zajmuje się Pani na co dzień? oprócz biegania po IKEI oczywiście?

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładne zdjęcia, piękne dodatki! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie widze klikniecia 'obserwuj ' : (

  OdpowiedzUsuń

Instagram